www.revistabora.com

New Hit – Ku e le dashnin nga Blerina Matraku FOTO-VIDEO

0 246

E bukur, intelegjente dhe shumë e talentuar. Kushë tjeter përveq Blerina Matrakut. Ajo është një ndër këngëtaret,që me vokalin e saj të ngrohët dhe me muzikalitet,bën që ta shtypesh butonin në Replay shumë herë. Kënge pas kënge ,Hit pas hiti ,pak dite më par Blerina Matraku leshoi Bombën e radhës.
Kënga me e re nga këngëtarja,mban titullin Ku e le dashnin, kënge e cila sapo është lançuar në kanalin muzikor Youtube.
Nga komentet pritet që kjo këngë të jetë më e klikuara në gjithë krijimtarine e këngëtares.

Mund të ju pëlqejn