www.revistabora.com

Një këngë plot ritëm vere, ja projekti i fundit i Artesa Retkocerit (Video)

0 701

Kënga titullohet `Ti zemër po don` ndërsa klipi është realizuar nga produksioni Aida në dy lokacione, një pjesë e klipit është bërë në Shqipëri dhe një pjesë tjetër në Kosovë.   Një këngë verore e ritmike e realizuar në mënyrë profesionale me muzikë e orkestrim nga Labinot Mezini e tekst të Fadil Topallit po rikthehet në skenë këngëtarja e njohur e muzikës argëtuese dhe popullore Artesa Retkoceri.

Kënga titullohet ‘Ti zemër po don’ ndërsa klipi është realizuar nga produksioni Aida në dy lokacione, një pjesë e klipit është bërë në Shqipëri dhe një pjesë tjetër në Kosovë.

Ky projekt pritet të jetë një hit i verës edhe pse deri më tani është pëlqyer mjaft shumë nga publiku falë tingujve ritmik dhe fabulës sensionale derisa këngëtarja e njohur Retkoceri vjen mjaft provokative.

Ndonëse Artesa nuk e ka ndërmend të ndalet dhe gjatë këtij sezoni paralajmëron shumë surpriza, në vazhdim ju sjellim hitin e fundit, e për të dëgjuar atë mjafton të klikoni linkun në vazhdim:

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy