www.revistabora.com

Një yll i ri në skenën shqiptare, Aida publikon projektin ‘Mos e le’ (Video)

0 422

E njohur me emrin e artit Aida, e lindur dhe e rritur në Austri por me prejardhje nga Rahoveci, 19 vjeçarja Aida Gashi me muzikë ka nisur që në moshë të re si 7 vjeçe.
Projektin me të cilin tashmë prezantohet me titull ‘Mos e le’ është i pari që është punuar në mënyrë profesionale në gjuhën shqipe nga Royal Music Group. Ndërsa në youtube është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip.
https://youtu.be/SpHkvMoE19A

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy