www.revistabora.com

Njihuni me Luizën, 16 vjeçaren që po sundon skenën shqiptare (Video)

0 213

Është vetëm 16 vjeçare dhe po publikon videoprojektin e saj të dytë me rradhë në karierën profesionale. Bëhet fjalë për Luizën, bukuroshen nga Prizreni që i është futur skenës muzikore. Projekti i saj është punuar me muzikë nga RedBox ndërsa videoklipi nga Valon Aziri. Klipi i saj është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip, ndërsa projektin e Luizës ‘Se dite’ mund të shihni në vazhdim..

https://youtu.be/2OEjJ_89Lc4

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy