www.revistabora.com

Nudo dhe sensuale, ky publikim i Bleona Qeretit do të ishte ideal për ‘Play Boy-n’

0 473

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka ndezur sërish rrjetin me një publikim provokues. Ajo shfaqet tërësisht nudo.

Kjo nuk është hera e parë për këngëtaren që pozon kështu. Edhe këtë herë ajo ka zgjedhur që ta publikojë foton në tre pjesa puzzle-i që ka zgjedhur t’i postoj në Instagram  njëri pak më vonë se tjetri, më qëllim që të ndezi kureshtjen dhe interesin e fansave. Këto foto të nxehta do të ishin ideale për revistën ‘Play Boy’, nëse Bleona e ka një plan a propozim të tillë.

Ajo këto kohë gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me dy prindërit e saj. Përveç fotografive nga këngëtarja nuk kemi lajmërim për ndonjë projekt të ri muzikor.Nudo dhe sensuale, ky publikim i Bleona Qeretit do të ishte ideal për ‘Play Boy-n’

Mund të ju pëlqejn