Nuk do ta besoni çfarë thotë Dafina për të kaluarën e saj! (Foto)

Dafina Zeqiri ka kohë që është fokusuar në karrierën e saj jashta trojeve shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

 

Si duket këngëtarja është mjaftë ambicioze dhe po tenton që këto ambicie të saj t’i plotësoj duke u bërë e njohur edhe ndërkombëtarisht.

Dafina cilësohet si njëra ndër këngëtaret tona e cila ka një karrierë të mirë në vend, ajo është e dashur dhe ka një stil dhe zë të veçantë.

E, pse mos ta shfaq vetën edhe në skenat e mëdha botërore, kur i ka të gjitha.

Por, si duket edhe ajo si çdo njeri tjetër bëhet ndonjëherë nostalgjike për kohërat e kaluara, sidomos për fëmijërinë e saj.

Ku së fundmi Dafina ka hedh një foto në insta story dhe e ka shoqëruar me fjalët: “forever my inner-child”.

Duke na e bërë me dije edhe njëherë përmes kësaj fotoje që do ta shihni tani, se Dafina muzikën e ka në zemër që nga mosha shumë e vogël fëmijërore./

Mund të ju pëlqejn