OGI vjen me një super këngë (Video)

456

Këngëtari i ri dhe i talentuar OGI, sapo ka lansuar projektin e rij me të ri.

‘’OGI OGI”, titullohet kënga e tij e cila është finalizuar me videoklip në Zvicër dhe me tekst nga vetë reperi.OGI përveç talentit të tij në muzikë, ai e ka shfaqur edhe talentin e tij si tekstshkrues, madje ai premton që nuk do të ndalet së sjellë këngë të suksesshme.

Në videoklipin e reperit vërejmë edhe pamjet ku ai shfaqet me vetura luksoze, kjo e dëshmon që OGI muzikën e bën më shumë dëshirë pasi që e posedon edhe talentin, shkruan Skenari.com.

Epo suksese për OGIN dhe për këtë super këngë.

 

Mund të ju pëlqejn