www.revistabora.com

Oriola Marashi na tregon një anë të saj që nuk e njihnim!

0 663

Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes mediatike sa i përket fotove dhe formave trupore.

Por këtë herë bukuroshja Oriola Marashi i ka habitur të gjithë, ndërkohë që ka publikuar në rrjete sociale një foto ku tregon se mbrëmjen e sotme ka qenë duke gatuar. Mesa duket sonte në familjen e Oriolës ka gatuar ajo./

 

Oriola Marashi na tregon një anë të saj që nuk e njihnim!

Mund të ju pëlqejn