www.revistabora.com

“Pa fat” balada nga Azem Lukaj pritet mjaft mirë

0 326

“Pa fat” kështu mban titullin balada e sapo ardhur me një klip mjaft të bukur kënduar nga artisti Azem Lukaj. Kënga që mban emrin e Valon Biba për muzikë, orkestrim dhe tekst, është punuar në mix-audio nga Hekuran Prenaj, ndërsa videokipi është realizuar nga Armend Neziri-AN Production. Këngëtari i njohur pejan ka dashur të vijë në këtë fillim vit me këtë baladë mjaft të bukur, që shihet që në momentet e para që është lansuar në Youtube ka nisur të shihet e dëgjohet mjaft mirë.

Mund të ju pëlqejn