www.revistabora.com

Pas projektit “Me ty po du”, Granit Miftari së shpejti me një tjetër projekt

0 1,954

Këngëtari, dhe ish gazetari i njohur Granit Miftari ka sjellë shumë këngë në reportorin e tij, të cilat dëgjohen çdo ditë nga publiku.

E fundit ishte projekt ” Me ty po du”, projekt ky që e solli Granitin me një stil me ndryshe.

E ende pa kaluar shumë kohë nga projekti i fundit, ne kemi mësuar që ai së shpejti do të lansoje një tjetër këngë.

Madje kjo këngë do të vije e punuar nga ‘Nushi Music’ dhe e finalizuar edhe me videoklip. Padyshim që  janë fansat e artistit ata që e presin me padurim këngën e radhës.

Epo, suksese për Granitin.

 

Mund të ju pëlqejn