www.revistabora.com

Për një javë mbi gjysëm milion klikime, njihuni me këngëtarin e hitit “Mke gënjy” (Video)

0 1,226

Ndonëse është i njohur për publikun ai tashmë ka realizuar shumë këngë e hite ndërsa suksesin duket që e merr viteve të fundit pas punës së palodhshme që po bën në tregun muzikorë. I kërkuar gjithandej, për festa evente të ndryshme e ahengje familjare. Kushtrim Dobra po bën më të mirën e mundëshme që të sjellë tek publiku shqiptarë këngën e pastër shqipe. Ka vetëm një javë që ka publikuar projektin e tij të fundit të titulluar “Mke gënjy”, një këngë e lehtë për t’u freskuar në ditët e nxehta të pranverës. Me muzikë nga irenc Hyka e tekst të Petro Xhorit si dhe miksim e masterizim nga Jo Jo, klipi i këngës mjaft verorë është realizuar nga AtlazFilm. Ky projekt për një javë ka grumbulluar mbi gjysëm milion klikime në youtube.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy