Premier Ekskluzive: T’kom prit nga Bekki (Video)

Bekim Kodra apo i njohur ndryshe me emrin artistik si BEKKI është djaloshi nga Theranda i cili është shumë i ri në moshë mirpo është shumë premtues. Projekti më i ri nga Bekki mban titullin T’kom Prit, kënga është e shoqëruar me një Videoklip shumë cilsor dhe një Tekst shumë emocional i cili të bë për veti sapo ta ndegjosh. Kënga premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë muzikor Shqipëtar ArkivaShqip. Bekki ka menyrën e të kënduarit shumë Europiane. Kjo për arsyje që për shumë kohë ka jetuar në Itali. Pra është një artist i kompletuar në qdo dimenzion.

Mund të ju pëlqejn