Premier “Hajde ma ngat” sapo është publikua nga Ari Blue(Video)

Këngëtarja e cila së fundi pozoj për Revistën Bora, sapo është publikuar projekti i saj më i ri në Youtube. Këngën të cilën sapo e ka publikuar Ari titullohet “Hajde ma ngat”, sic mund ta ndegjoni dhe ju kënga është mjaft ritmike dhe premton që do të jetë Hiti i radhës nga Ari Blue./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn