Premierë sa po na erdhi Albumi Live nga Avdyl Mziu(Video)

Këngëtari i mirnjohur dhe shumë i kërkuar nëpër Dasma Avdyl Mziu, sapo ka publikuar Albumin e tij Live për vitin 2016. Revista Bora mëson se dhe kesaj here Avdyl e vulos se është nder këngëtarët më të ndegjuar me Albumin e tij Live në Sezonin e Dasmave!

Revista Bora po ashtu meson nga “Dj Erdo” se Avdy Mziu me të vërtet bën Atmsofer mjaft të nxeht kur Erdo i luan këngët e tij nëpër Diskotekat e Natës në Diasporë, me Këngët e tij të cilat kan një Ritëm Bombastik të nxehta që janë tepër mirë t’punuara nga Avdyl Mziu ndërsa të edituar nga Produksioni Muzikor Donjeta./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn