www.revistabora.com

Premier – O Vella nga Hysni Alushi ft. Dame Nick FOTO-VIDEO

0 205

Dame Nick është këngëtaret që u bë shumë i famshëm menjher pas lansimit të super hitit Era, këngë kjo që pran vetës arrit të ketë numer të madhë të komenteve pozitive të shoqëruara me rekorde klikimesh. Dame Nicke këtë herë ka bashkuar forcat me këngëtarin e mirnjohur Hysni Alushi dhe kanë sjell një super projekt të cilin sapo e kanë lansuar në kanalin më të madhë muzikore në vend në ArkivaShqip kanal ky me mbi 1 miljon ndjekes .

Mund të ju pëlqejn