Baby G vjen më këngën ‘Enough’ (Video)

E famshmja Baby G sapo ka lansuar projektin e parë nën ombrellën e Sony Music.

Përndryshe Baby G njihet me hitet e shumta që ka sjellë në skenën shqiptarë, ndërsa tani ajo pritet të korrë edhe suksese ndërkombëtarë me këngën Enough, shkruan Skenari.com.

Kjo këngë është e finalizuar nga Zzap&Chriss dhe sipas premisave të para kjo këngë shpejt do të merr epitetin e hitit.

Mund të ju pëlqejn