www.revistabora.com

Premierë : “BELLA” nga Petrit (Foto-Video)

0 326

Një tjeter artist shqiptar pritet që shumë shpejt të depertoi në industrin muzikore internacionale. Petrit Geci është djaloshi simpatik nga Kosova i cili ka pak kohë që është futur në tregun muzikor shqiptar.

https://www.instagram.com/p/BpxGxyYAu1i/

Piko ishte emri artistik me të cilin këngëtari u prezantuar për fansat shqipëtar mirpo fal talentit dhe punes së palodhëshme ai tani sapo ka nënshkruar një kontrat me një ndër menagjerat më të fuqishëm në shtetin Gjerman.

https://www.instagram.com/p/Bm1G0_8AcHv/

Edi Hasani është njeriu që tani Petritin shumë shpejt do e lansoj në tregun ndërkombëtar, duke i mundesuar takime me personat më me influenc në Gjermani si label 068. Kënga e re nga Petrit mban titullin Bella, këngë plot ritem dhe realizuar me një videoklip shumë profesional të kuruar deri në detajet e fundit . Si duket Bella është projekti muzikor që do ja dhuroj Botes dhe një artist tjeter shqiptar.

Përndryshe që nga viti ardhëshem gjithë fansat europian kan mundësi Petritin ta shohin në turin europian , projekt ky që menagjieri Edi Hasani dhe kompania e ti EDRecord’z janë duke e punuar.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More