www.revistabora.com

Premierë: Dafina Buzhala vjen me projektin e ri “Hajt Bejbe” (Video)

0 599

Këngëtarja Dafina Buzhala sapo ka lansuar projektin e ri të titulluar “Hajt Bejbi” . Kjo është është me tekst nga reperi Mozzik ndërsa është punuar nga ZzapnChriss.

Dafina këtë projekt e ka finalizuar edhe me videoklip nga XLFILMS. Madje ajo është shfaqur plot stil dhe shumë me ndryshe nga projektet tjera

Mund të ju pëlqejn