www.revistabora.com

Premierë – Oj dashni me interes nga Ylber Ajrizaj Foto-Video

0 400

Ylber Ajrizaj është këngëtari i mirnjohur shqiptar që qdo projekt që lanson e rikthen në Hit. Pas lansimit të këngës oh sy oh sy që për një prejudhe të shkurtër arriti të kap shifra marramendse klikimesh në kanalin muzikor në youtube .Produksioni që ka gjiruar klipin u detyru për shkak të disa keqkuptimeve ta largoi projektin nga Youtube. Mirpo si qdo artist i madhë ashtu dhe Ylberi për një prejudhe shumë të shkurtër lansoj dhe projektin e ri me titull Oj dashni me interes këngë kjo që po pritet jashtzakonisht mir nga publiku.. I kontaktuar nga portali Megapres.al Ylberi potencoi që për një prejudh të shkurtër do rikthej përsëri në youtube këngën e shumë pëlqyer nga adhuruesit e ti Oh sy oh sy ndërsa për këngën e re si të gjithë artistet edhe Ylberi potencoi që tranzicioni që po kalon industria muzikore shqiptare është shumë i vështir, asgje më nuk bëhet me dashuri si dikur tani gjithqka është shëndrru në interes madje dhe martesa. Përndryshe Ylberi momentalisht është singel dhe shumë i përkushtuar në karrier edhe pse ngacmimi nga vajzat e sodomos fansev ka vite që e shoqëron vazhdimisht. Ky është vetëm fillimi ngase Ylberi për këtë vitë ka paralajmruar dhe shumë projektet tjera.

 

 

Mund të ju pëlqejn