Premierë: Floriani publikon këngën e re “Hej Zemër” (Video)

Këngëtari Florian Beqiri ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Hej Zemër”.

 

Muzika dhe orkestrimi janë realizuar në “Brick Records”, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur Uki Latifi.

Videoklipi është realizuar në disa lokacione të ndryshme në Kosovë, dhe është finalizuar nga produksioni Entermedia.

“Hej Zemër” pritet të jetë një sukses i radhës për këngëtarin Beqiri. /Bora.al/

 

Mund të ju pëlqejn