Premierë: Fuego debuton me këngën e parë ‘Hala’ (Video)

612

Artisti me i ri i grupit On Records, sapo ka lansuar projektin e parë muzikor.

‘’Hala’’ titullohet kjo këngë, e cila është punuar nga Zzap dhe Chriss, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë reperi.Fuego, këtë këngë e ka finalizuar edhe me videoklip nga Filmnation, shkruan Skenari.com.

Mund të ju pëlqejn