Premierë: Gentian Fazliu vjen me këngën e re “Luaj Luaj” (Video)

Këngëtari Gentian Fazliu ka sjell për publikun këngën më të re “Luaj Luaj”.

Kënga është punuar nga Chipsi & Endriti dhe videoklipi nga Lens Production.

Gentiani në këtë klip vjen me disa skena ‘të nxehta’ me një bukuroshe, duke iu përshtatur kështu edhe tematikës së këngës. Gentiani, do të vazhdojë të jetë mjaft i angazhuar edhe projekte të reja.

Mund të ju pëlqejn