PREMIERË: Kallashi i’a ndez Gassos (Video)

Hiti më i ri i skenës shqiptare mban emrin “CowBoy” dhe këndohet nga Kallashi dhe rap artisti më i komentuar i momentit, Gasso. Kënga është ritmike dhe ndez pikërisht në këtë pranverë të ngrohtë.

Mund të ju pëlqejn