www.revistabora.com

Premierë: “Rrak tak tak nga Dritan Jashari (Video)

0 387

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Është një nga këngëtarët më të dashur shqipëtar. Vokali briland që posedo ka bërë të mundur që Dritan Jashari të jetë një ndër këngëtarët më të kërkuar në dasmat dhe agengjet familjare. Me zërin e ti unik ai ka udhtuar në gjitha gëzimet familjare në të gjithë trojet Shqiptare. Dritani këndo 100% live kjo ka bërë që ai të jet shumë i kërkur dhe nga shqiptaret në Europ e Amerik. Pas lansinit të dy super Hiteve “Gjeta dibren në Amerik dhe kesajn i thon dasem shqiptare” para sezonit të ngarkuar për fansat e ti ka lansuar nje super projekt. Kënga e re nga artisti në fjal mban titullin “Rrak tak tak “ dhe premieren ekskluzive e ka pasur në youtube ne kanalin muzikor me të madhë shqiptar në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2 miljon ndjekes

https://www.youtube.com/watch?v=Z1nxGqZBoDw

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy