www.revistabora.com

Premiere – Terbohu nga Dame Nick ft Alessio FOTO-VIDEO

0 501
Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Është një nga këngëtarët më të dashur shqipëtar. Vokali briland që posedo ka bërë të mundur që Dame Nick të jetë një ndër këngëtarët më të kërkuar .
Me zërin e ti unik ai ka udhtuar ne të gjithë trojet Shqiptare e diaspor. Dame Nick është nga këngëtaret e rralle që këndo 100% live dhe para sezonit të ngarkuar për fansat e ti ka lansuar nje super projekt. Kënga e re nga artisti në fjal mban titullin “Terbohu “ Kënga është bashkpunim me reperin e mirenjohur Alessio dhe bashkimi i të dy artistave sigurisht që do prodhoi një super hit


Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More