www.revistabora.com

Premierë – “Tradhetia” nga Antoni (Video)

0 449

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Antonio. Antonio sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Tradhtia ” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip.
Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Antonio e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Antonio është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.
Kënga e re nga këngëtari në fjal mban titullin “Tradhetia” kënge kjo që menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube (Arkiva Shqip) kanal ky me mbi 2 milion subscribers ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy