www.revistabora.com

Premierë – Xhelozis ja nise nga Drama Foto-Video

0 200

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Drama. Drama sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Xhelozis ja nise” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip nga XL Films. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale nga producenti Alandy, ndersa per tekstin eshte perkujdesur Endrit Mumajesi dhe Drama e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Drama është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet .  Brenda pak kohe Drama do jete emri me i kerkuar ne show bizin shqipetar

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More