Prezantuesja Elita Rudi ka publikuar fotografi nga fotosesioni i saj më i ri.(Foto)

Rudi është paraqitur në rolin e një kuzhiniereje, ku dhe duket shumë seksi, shkruan RevistaBora.

“Kush po don picë”, ka shkruar ajo përbri fotos.

E ju që jeni të interesuar…, lirisht mund ta kontaktoni atë!

Mund të ju pëlqejn