Pse Refuzoi të këndoj Xhesika Ndoj në emisionin n’Kosovë Show(Video)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj.

Ajo, ani pse i thotë vetes këngëtare refuzoi kategorikisht të këndoi live, nuk deshi as edhe atëherë kur moderatori i tha se është ndërprerë transmetimi, shkruan lajmi.net

Xhesika foli rreth karrierës së saj e shumë gjëra të tjera duke mos dashur t’i hyjë detajeve për ishi-in./RevistaBora

 

Mund të ju pëlqejn