Publikohet Kënga “Uh Baby” nga Kida dhe Xhensila (Video)

Prej kohësh është paralajmëruar bashkëpunimi mes Kidës dhe Xhensilës e ky projekt tashmë është i gatshëm për fansat.

“Uh baby” titullohet kënga e Kidës dhe Xhensilës muzika e së cilës është punuar nga Zzap&Chriss ndërsa tekstin e ka shkruar artisti i ri i labelit “On Records”, Fero, shkruan lajmi.net.

Për videoklipin është kujdesur produksioni “Pro Video”. Kida dhe Xhensila në këtë klip duken shumë seksi dhe vijnë më ndryshe se zakonisht./ RevistaBora

Mund të ju pëlqejn