Rikthehet Anxhela Martini…por nuk e prisnim kështu! (Foto)

Prej kohësh i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj, por mesa duket më në fund Anxhela Martini është rikthyer.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video në të cilat shfaqet duke u trajtuar me armë. Së bashku me të është edhe partneri i saj dhe të dy duket më të dashuruar se kurrë në shoqërinë e njëri-tjetrit./Gazeta Express/

Mund të ju pëlqejn