www.revistabora.com

Rikthehet me `Belvedere`, ja projekti i fundit i Gassos (Video)

0 776

Një këngë plot shije e stil është publikuar vetëm pak ditë më parë nga reperi i njohur shqiptarë Gasso. Pas bashkëpunimeve të shumta që ka pasur deri më tani, Gasso ka vendosur që në këtë fillim pranvere të sfidojë veten dhe të nxeh atmosferën me një projekt të cilin e ka titulluar ‘Belvedere’.

Me tekst të shkruar nga vet reperi në bashkëpunim me Lav’ dhe bear nga EsBeats, kënga është finalizuar në studion e Çekiç kurse videoklipi është realizuar nga MaxProduction e që e sjell reperin në një formë më ndryshe.

Për të dëgjuar projektin e fundit nga Gasso të titulluar ‘Belvedere’ mund të klikoni në vazhdim:

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More