www.revistabora.com

Rita Ora shpërthen me këngët e saj!

0 2,036

Ndërsa gjendet e shoqëruar nga i dashuri i saj për pushime në malet kanadeze, këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, po shijon dhe suksesin e projekteve të saj.

Me zërin e saj të mahnitshëm ajo ka rritur të gjejë veten në top këngët më të dëgjuara gjatë 24 orëve të fundit sipas top-listave botërore ndonëse gjendemi vetëm në fillim të 2018-të.

Rita Ora shpërthen me këngët e saj!“FiftyShadesFreed”, është një nga këngët e sapo publikuara të Ritës ndërsa ka arritur të rënditet në vendin e pestë, për t’i lënë vendin e parë projektit ‘’Anywhere’’.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More