www.revistabora.com

Rrugëtimi i suksesshëm i Vjola Shulit në industrinë muzikore shqiptare

0 182

Me zerin e ëmbël  e melankolik ajo arriti që të bëjë për vete mira fansa qysh me daljen e par.  Vjola Shuli është artistja e cila javën që lam pas mori gjithë vëmendjen mediatike me publikimin e këngës së re me titull “Mi Amor” këngë kjo që erdhi në bashkpunim me Romeo Malaveli lll . Kënga që nga publikimi ka kapur shifra te larta klikimesh dhe pa dyshim që do jetë hiti i radhes ne sirtarin e këngëtares.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy