www.revistabora.com

Sara në studio të Florent Boshnajkut

0 909

Kjo është Sara e vogël por që vullneti, shpresa dhe insistimi për punë të mëtutjeshme janë të mëdha dhe shumë premtuese, shkruan Kosovarja.

Është ende e vogël por puna e saj mund të veçohet dhe vlerësohet jashtëzakonisht shumë, ajo mori pjesë në shumë evenimente të modës, iu bashkua edhe kur bëhej fjalë për iniciativën për bamirësi, gjithashtu ishte imazh i disa brendeve të dizanjerëvë shqiptare dhe pjesë e shumë sfilatave.

Puna e saj është e pandalshme, bukuroshja e vogël Sara, në festat e fundit vitit vjen me një surpriz  më saktësisht në muajin dhjetor, në muajin që sjell shumë çaste të bukura.

Pa diskutim kjo do jetë dhurata më e ëmbël për fund vit nga Sara e cila për momentin ndodhet në studion e Florent Boshnajkut  bashkë me stilisten Munirka Tuna. E se për çka behët fjalë kjo mbetet surpriza më e këndshme për muajin dhjetor, muajin e të bukurës. /RevistaBora

Sara në studio të Florent Boshnajkut 23828917 10214178067196619 1132083340 o
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More