www.revistabora.com

Sharmantja Gugu,me burrin ne krah!(Foto Cifti)

0 252

Merita Haxhia, e njohur ndryshe si Gugu ne showin muzikor, muajt e fundit duket sikur ka bere ndryshime te medha ne jeten e saj personale.Dukej qe here pas here ka provokuar publikun per nje lidhje serioze, por mesa duket ska qene provokim.Mes fotove te saj ne story-t qe publikon ka filluar cdo here e me shume te vere ne dukje jeten e saj ne cift bashkeshortor.Eshte shfaqur kapur per dore ne nje foto duke i shorehur dashurine.Sipas infove Gugu ka rrembyer zemren e nje djali teper serioz dhe gjithashtu dashurine e familjes se tij e jeton me ta.Cfare mund te themi per kete vajze qe po cudit?! A ishte planifikuar me pare loja e saj ne ekrane per sjelljet e nje vajze teper mendjehapur?! Tani na mbetet te shohim deri ku shkon mendja e nje vajze qe fiton vemendje cdo rast me cdo deklarate e publikim.Nderkohe i urojme jete te lumtur me djalin qe ka zgjedhur te ndaje jeten.Nderkohe pritet qe se shoejti nje linje bisnesi ne tregun europian, te kete menaxhimin e Gugut.

Sharmantja Gugu,me burrin ne krah!(Foto Cifti)

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy