Shikone se me kë e kalon kohën e lirë Meda (FOTO)

Këngëtari i  mirënjohur Mehdin Përgjegjaj, i njohur në publik si Meda.

Është shfaqur në disa foto, ku duket mjaft i dashur së bashku me fëmijët e tij, shkruan GazetaBlic.
Në fotografinë e postuar në rrjetin social “Instagram” ai duket shumë i lumtur  me vajzën dhe djalin e tij.

A photo posted by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

 

 

Mund të ju pëlqejn