www.revistabora.com

Shkëlqen dita-ditës…Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

0 1,332

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në fundin e pritjes së ëmbël por njëkohësisht në kulmin e shkëlqimit të saj femror.

Dita ditës e shohim më të bukur dhe të ëmbël. E veshur me një fustan të gjatë ajo ka vënë në dukje linjat e saj.

Kaq e ‘pispillosur’  Xhensila dhe Besi janë nisur për eventi kulturor dedikuar letërsisë dhe librit më të fundit të aktorit të mirënjohur Timo Flloko.

Shkëlqen dita-ditës...Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More