Shokon Ingrit Gjoni, performon pa të brendshme në lokal (Foto)

Duket se këngëtarja seksi Ingrit Gjoni i është kthyer performancave dhe netëve live.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet me veshje mjaft provokuese.

Përmes veshjes së saj ajo ka treguar më shumë seç duhet sidomos në pjesën e të pasmeve, ku duket se nuk ka veshur fare të brendshme./RevistaBora

 

Mund të ju pëlqejn