www.revistabora.com

Shumë shpejt një super këngë nga Big Papi

0 66

Reperi unik dhe tashmë i njohur me shumë hite në tregun muzikor Big Papi ka gati një super projekt. Kënga do të jetë e stilit baladë por mjaft e bukur e do te vijë shumë shpejt me një klip të bukur që është realizuar në Kosovë dhe Shqipëri pak ditë më parë. Ne mësojmë se kënga mban titullin “Habibi” dhe duhet të presim vetëm pak ditë deri sa të vijë.

Mund të ju pëlqejn