www.revistabora.com

Shumë shpejt pritet lansimi i hitit te ri nga Fatime Hajzeri – Ruhani

0 161

Me zerin e ëmbël e melankolik ajo arriti që të bëjë për vete mira fansa qysh me daljen e par. Është një nga këngëtaret më të dashura shqipëtare. Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim vrastar dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, Fatime Hajzeri -Ruhani sigurisht që është një nga artistet më të kërkuara në industrin muzikore Shqiptare. Zotrimi i muzikes live ka bërë të mundur që artistja në fjal të jetë shumë e angazhuar në mbremje muzikore. Kënga e re pritet shumë shpejt të lansohet, për këngën është përkujdesur Masiv Produktion ndërsa për klipin shumë profesional është përkujdesur Ernis Chilli.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy