Sovran Olluri djeg atmosferen ne nje darsem! (Video)

I ri në moshë mirpo shumë i suksesëshem në industrin muzikore shqiptare.
Sovran Olluri këtë sezone ju ka bërë konkurenc te drejtpërdrejt emrave të afirmuar të muzikes shqiptre.
Instagrami i këngëtarit në fjale ka qen i bombarduar nga fotot dhe videot që Sovrani ndante me fansat e ti nga mbremjet muzikore qe ai mbante.
Ky sezon për kengetarin Sovran Oluurin ishte shumë i ngarkuar. .
I thjesht, i talentuar, dhe me shumë vullnet për profesionin e ti Sovran Olluri mbyllin sezonin veror me sukses të jashtzakonshem.
Madje dhe kënga e ti e re për një kohë shumë të shkurtër arriti të kapte shifra të larta klikimesh. ShqipNews.al

Mund të ju pëlqejn