Tara fillon klasën e parë – Ky është urimi emocionues i Bleros (Foto)

Këngëtari i njohur, Blero Muahrremi, përmes rrjetit social Instagram, e ka uruar vajzën e tij, Tarën, për ditën e parë të shkollës.

“Bija ime. Ti sot fillon shkollën, klasën e parë. Sot për ty fillon një epoke e re në jetën tënde, në fakt do të jetë pjesë shumë e bukur për ty”. Jam i sigurt që do të më bësh krenar, sepse je bija ma e mirë që një baba mund ta ketë. Unë frymoj dhe jetoj për ty! Të uroj shumë suksese shpirti i babit”, shkruan Blero në Instagram /GazetaExpress/.

14279052_1147343681969683_967997598_n

Bia ime. Ti sot fillon shkollen, klasen e par. Sot per ty fillon nje epoke e re ne jeten tende, ne fakt do te jet pjes shume e bukur per ty ❤️. Jam i sigurt qe do te me besh krenar, spse je bia ma e mir qe nje babë mund ta ketë. Une frrymoj dhe jetoj per ty! Te uroj shume suksese shpirti i babit ❤️ by @bleromuharremi

Mund të ju pëlqejn