www.revistabora.com

Tarkan qenka i martuar me këngëtaren më të bukur në Turqi

0 381

Tarkan Tevetoğlu është këngëtari i njohur turk, i cili me këngët e tij theu kufinjtë kombëtarë dhe u dëgjua pothuajse në të gjithë botën.

Fansat e Tarkanit janë me mijëra edhe në popullin shqiptar, ku janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë këngët e tij si “kiss kiss”, “dudu” etj.

Këngëtari 46 vjeçar tani është i martuar me këngëtaren e njohur, Pınar Dilek.

Ata janë martuar në vitin 2016 dhe në korrik të vitit 2018 kanë sjellur në jetën vajzën e tyre të parë, Liya.

E Pinar vazhdon të jetë një ndër femrat më të bukura të Turqisë./orainfo

Tarkan qenka i martuar me këngëtaren më të bukur në Turqi

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy