Të enjten vjen videoklipi i ri nga Shkenda Dubova (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova do të sjellë shumë shpejt këngën dhe videoklipin e saj më të ri.

Në një bisedë për Rb javë më parë Shkenda ka rrëfyer se tashmë ka ndërruar bashkëpuntorët dhe se nuk është më pjesë e “On Records.

Kënga e saj e re është punuar nga Big Bang Beats në studion “Red Box Entertainment”, gjersa tekstin e këngës e ka shkruar reperi Gjiko.

Videoklipi është duke u finalizuar nga produksioni Enternmedia, dhe do të publikohet të enjten në ora 19:00. /RB/

Mund të ju pëlqejn