TIN vjen së shpejti me projekt të ri

Artisti TIN nga labeli ARBASOUND ka paralajmruar se së shpejti do t’vij projekti i tij i ri .
Projekti është duke u punuar ne studion e ARBASOUND , tekstin e ka shkruar vet artisti , ndërsa producent i këngës është DON ARBAS dhe së shpejti do të vij edhe videoklipi i këngës .

100

A post shared by TIN (@boletinmusa) on

Pas projektit “PRONTO” i cili ishte nje projekt i sukseshem per artistin , pritet te shihet projekti i ri .

Mund të ju pëlqejn