Vajza e Eroll Belegut kapet ‘mat’ me ish të dashurin e Nicki Minaj-it në Prishtinë

Kryetarin e Federatës së Basketbollit të Kosovës, Eroll Belegun e njohin të gjithë, por edhe vajza e tij si blogere po fiton famë çdo ditë e më tepër.

Kjo e fundit po vazhdon të magjeps fansat me pamjen e saj përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka pritur në Kosovë një mik të veçantë nga Amerika, shkruan Bota Sot.

Bëhet fjalë për ish të dashurin e reperes së njohur amerikane Nicki Minaj, Willy Monfret.

Dyshja ka shijuar një natë të gjatë në një nga lokalet e kryeqytetit tonë dhe është parë në skena mjaft të afërta.

Këtë e dëshmojnë edhe fotografiitë e publikuara nga bukuroshja kësulkuqe në Snpachat.

Kujtojmë se Monfret ishte personazhi kryesor në klipin “Right Thru Me”, që Nicki e publikoi në vitin 2010./BORA.ALImage

 

Mund të ju pëlqejn