www.revistabora.com

“Valle popullore Mega shota-Rugova “ nga Dj Xheni (Video)

0 135

Dj Xheni Gashi sapo ka publikuar projetin e ri , “Valle popullore Mega Shota- Rugova” është projekti i sapo publikuar në youtube nga Dj në fjal. Fal talentit të ti ai ka arritur të depertoi suksesëshem në këtë industri të ngjeshur, madje ka 10 vite që arrin të qëndroi në majet e listave më të kërkuar të Dj shqiptar në europ. Dj Xheni Gashi është ndër Dj më të kërkuar në Kosove , ahengjet familjare ku ai performon atmosfera është në maksimum . Po ashtu Dj Xheni Gashi është shumë i kërkuar dhe neper Europ si Austri, Gjermani, Zvicerr etj. Fal talentit të ti ai ka bashkpunuar me shumë artist te famshëm shqiptar. Ai deri më tani ka publikur dy videoklipe të cilat kan rezultu shumë të suksesëshme. Përndryshe projekti i fundit premjeren ekskluzive e ka pasur ne kanalin muzikor me të madhë shqiptar në youtube ne Arkiva Shqip , kanal ky me mbi 2.8 miljon Subscribe.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More