Vëmendje, Gili i lë prapa të gjitha këngëtaret, gjoksi i saj ti merr sytë! (FOTO)

678

Gili është një ndër këngëtaret e mirënjohura të estradës tonë. Ajo mbahet mend për kohën e gjatë në skenë, e cila mban një bagazh të madh pas vetes shkruan GazetaBlicGili është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku ajo ka kujtuar kohen e kaluar me një fotografi.

Në foto Gili shihet mjaftë tërheqëse dhe nuk ka hezituar të ekspozoj edhe gjoksin./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn