VIDEO +18/ Kallashi siç nuk e keni parë ndonjëherë

Përveç përformancave të nxehta në klubin ku ajo përformon, Kallashi vazhdon të sjellë edhe foto dhe video provokuese dhe seksi në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram transmeton Bora.al
Kallashi është njëra ndër femrat më të përfolura nga mediat rozë, ajo ka publikuar një video ku i dridh të pasmet e saj bombastike.

Zemra_Madhe❤🍑

A video posted by ♛Donjeta Kosumi (@kallashi_lady) on

Mund të ju pëlqejn